Krušnohorský pohár

18. - 19.7.2015

Foceno:
Canon EOS 70D

Tentokrát dvoudenní závody do vrchu konané pod hlavičkou Krušnohorského poháru se konali o víkendu 18.-19.7.2015 na trati Osek - Dlouhá Louka. Počasí bylo teplotou i vlhkostí srovnatelné s prádelnou a tak ze sebe i svých strojů museli závodnici, kterých se sešlo přes 60, dostat maximum. Zároveň se soutěžilo o putovní pohár memoriálu Luboše Opolského. V sobotu večer byla pro všechny připravená zábava s živou muzikou. Kromě několika technických závad, se o větší pozdvižení postaral Jirka Šťástka, kdy mu u jeho Opelu Corsa došlo k výbuchu pod kapotou, ovšem za přispění Roberta Peciny a zejména jeho Hondě Civic o kterou se podělil, mohl Jirka závod dokončit. Dalším byl Jindřich Pluhař, který se pokusil pomstít dopravní značce, ovšem po jejím přelomení měl svůj VW Golf natolik poškozený, že již nemohl pokračovat.

S počasím a tratí se v sobotním závodě nejlépe popasoval Petr Fiala na Subaru Impreze, druhý dojel Dominik Koutský na Mitsubishi Lancer EVO a třetí nejlepší čas zajel Jirka Stránský také na Mitsubishi Lancer EVO. V neděli si polepšil a první dojel Jirka Stránský se svým Mitsubishi Lancer EVO, před Jirkou Pánkem také na Mitsubishi Lancer EVO a třetí místo získal Ivo Král na VW Golf. Další opět dvoudenní závody nás čekají 15.-16.8.2015 na trati Úterý - Světec.